You are currently viewing Viskas apie blakstienų priauginimą I dalis Klasikinis priauginimas
blakstienu priauginimas klasika

Viskas apie blakstienų priauginimą I dalis Klasikinis priauginimas

Viskas apie blakstienų priauginimą
I dalis Klasikinis priauginimas

Kiekvienos šiuolaikinės moters svajonė, atsikėlus ryte be didelių pastangų atrodyti tobulai! Jau senokai moterys ypatingą dėmesį skyrė paryškinti savo akims. O pastaruoju metu, tokiu įtemptu gyvenimo tempu didelis privalumas, kad procedūros efektas būtų ilgalaikis. Dėl to ypatingai populiarios tokios procedūros kaip blakstienų laminavimas, akių linijos mikropigmentacija, o blakstienų priauginimo procedūra tapo daugelio moterų neatsiejama gyvenimo dalimi, nes leido pilnai pamiršti kasdieninį akių makiažą.

Kas gi tai per procedūra? Ar verta ją rinktis? Kokie yra blakstienų priauginimo būdai? Kokios blakstienų priauginimo kainos? Viskas apie tai ir dar daugiau.

Kas yra blakstienų priauginimas?

Tai kosmetinė procedūra, kuri skirta paryškinti akis, sukurti ilgesnių, storesnių, riestesnių, tankesnių blakstienų efektą. Blakstienų priauginimui naudojamos skirtingos medžiagos, dažniausiai tai ypač aukštos kokybės sintetinis pluoštas bet taip pat gali būti naudojamas ir natūralus pluoštas: audinės ar voverės kailis, ar žmogaus plaukai. Naudojant cianoakrilato klijus dirbtinės blakstienos yra priklijuojamos prie natūralių blakstienų specialiomis technikomis kad nesukeltų diskomforto ar nesugadintų natūralių blakstienų. Blakstienų priauginimas atliekamas klientei gulint, kad meistrė galėtų lengvai ir patogiai prieiti prie klientės akių, o ši procedūros metu jaustųsi patogiai ir netgi galėtų pailsėti ar miegoti procedūros metu. Parenkant skirtingas blakstienas ir priauginimo technologijas galima išgauti tiek natūralų, tiek labai išraiškingą efektą ir pakeisti akių formą bei žvilgsnį. Tai puiki procedūra klientėms ir itin paklausi specialybė. Todėl dabar itin populiarūs blakstienų priauginimo kursai.

Blakstienų priauginimo technikos

Klasikinis blakstienų priauginimas

Šis blakstienų priauginimo būdas yra seniausiai atsiradęs rinkoje, skirtas toms moterims, kurios vertina natūralumą ir nenori ryškaus efekto. Šiuo metu ypatingai populiarus dėl natūralumo tendencijų ir naudojamų labai plonų blakstienų. Blakstienų priauginimo metu prie vienos natūralios blakstienos yra pridedama viena dirbtinė blakstiena. Klasikinė blakstienų priauginimo technika prailgins blakstienas bei šiek tiek pastorins. Tačiau ši technika tankumo efekto nesuteikia, nes priauginama tiek blakstienų kiek klientė turi natūralių. Klasikinis blakstienų priauginimas labiausiai tinka toms, kurios turi savo tankias blakstienas ir nori tik dar labiau išryškinti natūralų grožį.

Previous
Next

Kurį blakstienų priauginimo būdą pasirinkti?

Į šį klausimą jums padės atsakyti blakstienų priauginimo meistras. Apibūdinus meistrui kuo tiksliau rezultatą ,kurio klientas tikisi, dar geriausiai jei parodytų internete rastų darbų pavyzdžių, meistras pasiūlys tinkamiausius priauginimo būdus. Profesionalus meistras taip pat įvertins natūralių blakstienų būklę ir parinks priauginamas blakstienas, bei techniką tinkamiausią klientui, kad nepakenktų natūralioms blakstienoms. Taip pat meistras įvertins akių formą, natūralių blakstienų kryptį ir parinks tinkamiausią stilizavimo, modeliavimo būdą bei parinks tinkamą dirbtinių blakstienų linkį bei ilgį.

Jei nuolat dažote blakstiena tušu ir ne vieną sluoksnį, greičiausiai jums pasiūlys tankesnį Volume priauginimo būdą (apie šį priauginimo tipą skaitykite kitame mano straipsnyje), jei tušo dažnai nenaudojate arba dažotės labai minimaliai tiks Klasikinis priauginimas arba Volume 2D

Kiek laiko trunka blakstienų priauginimas?

Tai priklauso nuo meistro įgūdžių bei patirties, taip pat nuo kliento natūralių blakstienų kiekio bei nuo technikos kurią atliks meistras. Klasikinio blakstienų priauginimo technika trunka trumpiau. Klasikinis priauginimas užtrunka apie 1,5val, korekcija apie 1val.
Tai labai kruopšti procedūra reikalaujanti tikslumo, preciziškumo ir kantrybės. Jeigu meistras atlieka procedūrą labai greitai, verta būtų suabejoti atlikto darbo kokybe, nekokybiškai atliktas blakstienų priauginimas kenkia natūralioms blakstienoms.

Kiek kainuoja blakstienų priauginimas?

Blakstienų priauginimo kainos Vilniuje svyruoja nuo 30 iki 60eur. Kaina priklauso nuo šalies bei miesto kuriame atliekama procedūra, nuo meistro profesionalumo bei įgūdžių bei nuo pasirinktos technikos. Klasikinis blakstienų priaugimas kainuoja pigiau nei volume technika, taip pat korekcijos kainos mažesnės nei pilno blakstienų priauginimo.

Blakstienų priauginimo procedūra

Tai tikrai neskausminga ir netgi maloni procedūra. Klientas patogiai guli kosmetologinėje lovoje, klausosi muzikos, snaudžia ir net nepajunta kaip pralekia laikas. Akys švariai nuvalomos, ant apatinių blakstienų uždedami specialūs paakių padeliai, kurie ir padrėkina paakių odą. Prie natūralių blakstienų 0,5-1 mm atstumu nuo voko klijuojamas dirbtinis plaukelis. Blakstienų priauginimo proceso metu uždedama po 160-300 blakstienų per abi akis, priklausomai nuo kliento natūralių blakstienų skaičiaus.

Blakstienų priauginimo korekcija

Kokybiškai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas išsilaiko apie 3 savaites. Norint kad vaizdas visuomet būtų tvarkingas rekomenduojama klientams pas meistrą lankytis kas 3 savaites atlikti blakstienų priaugino korekciją. Korekcijos metu yra pašalinamos nuaugusios blakstienos ir papildoma naujomis dirbtinėmis blakstienomis.

Kokie priaugintų blakstienų privalumai?

 • Išraiškingas žvilgsnis be kasdienių pastangų.
 • Klientė gali turėti tokias blakstienas, apie kokias tik svajoja.
 • Rytais prabudus sutaupys laiko, nes nereikės dažytis tušu
 • Nevargins nubėgęs tušas
 • Priaugintos blakstienos nejaučiamos ir beveik nesiskiria nuo natūralių blakstienų, yra atsparios vandeniui, saulei, su jomis galima eiti į soliariumą, baseiną, pirtį.
 • Procedūra pritaikoma kiekvienos klientės individualiems poreikiams – nuo natūraliai atrodančios aplinkiniams nepastebimo priauginimo iki stulbinančiai ilgų, riestų ir tankių blakstienų.
 • Priaugintos blakstienos tinka kelionėje ar išvykus į šiltus kraštus, kur nesinori kiekvieną dieną dažytis tušu, bet norisi atrodyti puikiai. Taip pat tobulas variantas šventėms ir kitoms progoms.

Priežiūra po blakstienų priauginimo procedūros

 • Geras blakstienų priauginimo išnešiojimas priklauso ne tik nuo meistro ir jo profesionalumo, labai svarbu, kad klientas tinkamai jas prižiūrėtų po procedūros.
  • Nešlapinti priauginamų blakstienų bent 4 valandas po procedūros (geriausia 24 valandas);
  • 24 val. po blakstienų priauginimo neiti į pirtį, soliariumą, ilgai nebūti karštame duše ar vonioje;
  • Kasdien galima blakstienas pašukuoti specialiomis šukytėmis;
  • Priauginamas blakstienas svarbu plauti, kiekvieną vakarą, jei dažote vokus specialaus prausiklio/putų pagalba arba kas antrą vakarą nuplauti tarp blakstienų susikaupusius nešvarumus: makiažą, riebalus, dulkes. Neplaunant priauginimų blakstienų gali atsirasti uždegiminė vokų krašto liga – blefaritas.
  • Priaugintas blakstienas reikėtų pasaugoti, nemiegoti veidu į pagalvę, netrinti rankomis, nepešioti.
  • Su priaugintomis blakstienomis negalima naudoti blakstienų rietiklio ir tušo.
  • Priauginamos blakstienos nėra atsparios riebalams, tad reikėtų vengti bet kokių priemonių, kurios savo sudėtyje turi aliejaus (pvz.: veido valymo pieneliai, akių makiažo valikliai turintys sudėtyje aliejų, natūralių blakstienų augimą skatinančių serumu su aliejais ir pan. )
  • Atvykti į korekciją ne vėliau nei po 3-4 savaičių.
  • Likus mažam kiekiui blakstienų ir nepageidaujant daryti papildymo, rekomenduotina kreiptis į meistrą, kad nuimtų likučius profesionaliomis priemonėmis.

  Taigi blakstienų priauginimas -viena populiariausių grožio procedūrų užkariavusi viso pasaulio grožio salonus. Šiais laikas moterys renkasi taupyti laiką ir rinktis ilgalaikes grožio procedūras. Tačiau labai svarbu atsakingai pasirinkti savo meistrę, kuri turėtų patirties, būtų baigus kursus dirbtų pagal higienos reikalavimus. Ir tuomet jūs tikrai galėsite džiaugtis šios nuostabios procedūros privalumais.


Į Parduotuvę

This Post Has 2 Comments

 1. Romantė

  Gal žinote Kaune labai gerą, profesionalę blakstienų priauginimo meistrę? Ačiū.

Parašykite komentarą