Grožio srityje jau esu 9 metus. Esu grožio studijų: Angelų Markizė ir My Lamination įkūrėja. Esu oficiali My Lamination produkcijos atstovė ir trenerė Lietuvoje. Dirbu su blakstienų priauginimu, laminavimu, antakių dažymu ir laminavimu, bei veido procedūromis.

Mano sėkmės kelio istorija. . .
Prieš 9 metus dirbau visai ne grožio srityje. Esu baigusi verslo vadybos studijas universitete.
Dirbau verslo analitike, verslo plėtros specialiste tarptautinėse kompanijose, banke, tačiau mintyse kirbėjo ir traukė grožio sritis nors didelė dalis artimųjų nesuprato kodėl, nes finansuose man puikiai sekėsi. 

Vis dėlto pasiryžau baigti klasikinio blakstienų priauginimo kursus. Klientes ir drauges priimdavau namuose vakarais po, kaip aš vadinau „normalaus darbo“. Dar vėliau sekė antakių architektūros, kosmetologijos ir blakstienų bei antakių laminavimo kursai. Taip pat įgijau kosmetikės išsilavinimą.

Galiausiai kai pamačiau, kad galiu laisvai užsidirbti banko atlyginimą iš blakstienų priauginimo, pasiryžau mesti nemėgstamą darbą banke, pardaviau savo butą, įsigijau
patalpas Basanavičiaus g., ir įkūriau Angelų Markizės grožio saloną. Tai buvo didžiulė rizika, tačiau ji man pasiteisino su kaupu.
Niekada nesustojau tobulėti, esu baigusi ne vieną dešimtį kursų pas užsienio meistrus, laimėjau ne vieną apdovanojimą blakstienų ir antakių čempionatuose.

Ir paskutinis mano naujausias „vaikas“ – My Lamination studija – profesionali blakstienų ir antakių studija, kurioje teikiamos aukščiausios kokybės procedūros, priemonės bei mokymai.
Mano patarimas jums, jei ketinate pradėti dirbti grožio srityje: būkite užsispyrusios, kantrios, nesustokite tobulėti, investuokite į save ir priemones su kuriomis dirbate ir sėkmė tikrai jums nusišypsos !

Eglė Babičiūtė

Darbų pavyzdžiai