apie mus

Grožio srityje dirbu 11 metų.

Esu grožio studijų „Angelų Markizė“ ir „My Lamination“ įkūrėja. Esu oficiali My Lamination produkcijos atstovė ir trenerė Lietuvoje. Dirbu su blakstienų priauginimu, laminavimu, antakių dažymu ir laminavimu bei veido procedūromis.

Noras dirbti su grožiu lydėjo nuo paskutinių mokyklos klasių, tačiau visgi pasirinkau darbą finansų srityje, įvariose koorporacijose, tačiau baigusi blakstienų priauginimo kursus, porą metų darbavausi namuose. Tai buvo tarsi hobis su papildomu uždarbiu.

Galiausiai, kai pamačiau, kad iš blakstienų priauginimo galiu laisvai užsidirbti banko algą, nusprendžiau mesti nemėgstamą darbą banke, pardaviau butą, nusipirkau patalpas Basanavičiaus gatvėje, įkūriau grožio saloną „Angelių Markizė“. Tai buvo didžiulė rizika, bet man ji atsipirko su kaupu. Niekada nenustojau tobulėti, esu baigusi ne vieną dešimtį kursų pas užsienio meistrus, ne vieną apdovanojimą laimėjau blakstienų ir antakių čempionatuose.
Ir pabaigai mano naujausias „vaikas” – „My Lamination“ studija – profesionali blakstienų ir antakių studija, teikianti aukščiausios kokybės procedūras, priemones ir mokymus. Mano patarimas Jums, jei ketinate pradėti dirbti grožio srityje: būkite užsispyrę, kantrūs , nenustok tobulėti, investuok į save ir įrankius su kuriais dirbi ir sėkmė tau tikrai nusišypsos!