Pristatymo informacija

“Get beauty” siūlo klientams galimybę apsipirkti mūsų svetainėje. Svetainėje yra mūsų populiariausių produktų pasirinkimas iš plataus Get beauty grožio prekių asortimento. Prisiminkite, jei nerandate to, ko norite internete; Kodėl gi neapsilankius mūsų salonuose, kur mūsų draugiški ir paslaugūs darbuotojai mielai padės išspręsti bet kokius klausimus.
Pristatymas Lietuvoje 2,50 – 6,50 Eur, prašome skirti 1-4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, kad užsakymas būtų apdorotas ir supakuotas.
Gaukite NEMOKAMAI!!
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams nuo 100 Eur užsisakius internetu.
Patvirtinus apmokėjimą, mes stengiamės užsakymą išsiųsti per 1-3 darbo dienas (išskyrus savaitgalius, reklaminius laikotarpius, valstybines / banko šventes mūsų šalyje ir netikėtus užimtumo laikotarpius). Nors 95 % katalogo laikome savo atsargose, tam tikrus produktus reikia įsigyti tiesiogiai iš gamintojo ir dėl to jūsų užsakymas gali užtrukti. Bet kuriuo atveju mes jus apie tai informuosime. Atkreipkite dėmesį, jei užsakymas pateikiamas po 13 val. penktadienį, jis greičiausiai nebus išsiųstas anksčiau nei pirmadienį/antradienį.
Jei kils neaiškumų dėl užsakymo (išsiuntimo vėlavimas, neteisingas pristatymo adresas, prekės specifikacija, pasibaigusios prekės ir pan.), su klientu susisieksime el. Užsakymas nebus vykdomas tol, kol negausime atsakymo arba kol nepraeis tam tikras laikas. Negavus atsakymo, užsakymas anuliuojamas, o jo apmokėjimas klientui grąžinamas.
Užsakymai bus siunčiami pristatymo adresu, kurį nurodėte užsakymo formoje.

Grąžinti prekes

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas
Prekės grąžinimas Jei dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti pirkiniu, galite grąžinti mums neatidarytus ir nenaudotus daiktus per 14 dienų nuo jų gavimo.
Visos pakuotės ir (arba) celofano įvyniojimas ir sugadinimui atsparios plombos turi būti nepažeistos; kitu atveju prekė bus laikoma netinkama perparduoti ir mūsų grąžinimo skyrius nepriims.
Norėdami užtikrinti, kad jūsų grąžinimas ir pinigų grąžinimas būtų atliktas kuo greičiau, atlikite toliau nurodytus veiksmus.
Grąžinimo procedūra
Norėdami grąžinti prekes, el. paštu sąskaitą faktūrą ir prekes iš sąrašo, kurias norite grąžinti, ir užpildykite atitinkamą prekės perderinimo priežasties kodą adresu info@getbeauty.lt.
– Prekės turi būti originalioje pakuotėje su nepažeistomis plombomis, nenaudotos ir pakartotinai parduodamos.
– Iš naujo supakuokite siuntinį naudodami tvirtą pakuotę ir įsitikinkite, kad ji sandariai uždaryta, kad nebūtų pažeista gabenimo metu. Rekomenduojame prieš grąžinant prekę nufotografuoti ją, jei nerimaujate dėl sugadinimo jos grąžinimo metu. Pridėkite siuntos važtaraštį / kvitą.
– Prašome sumokėti atitinkamas siuntimo išlaidas ir grąžinti siuntą adresu Get beauty Šeimyniškių g. 12-5, Vilnius.
– Paprašykite pašto išlaidų įrodymo („Get beauty“ neatsako už prarastą grąžinimą) Bet koks per mažai apmokėtas grąžinimas gali būti mums nepristatomas ir todėl nebus apdorotas. Atkreipkite dėmesį, kad „Get beauty“ kompensuos tik gaminių išlaidas, o ne grąžinimą. pašto arba originalaus siuntimo mokesčiai (jei jie mokami).
Jūsų pinigų grąžinimas bus apdorotas, kai tik bus pristatytas ir per 3 darbo dienas nuo grąžinimo mums. Gali užtrukti iki 1 savaitės, kol lėšos bus grąžintos jūsų paskyroje; Taip yra dėl to, kad kai kurie bankai užtrunka mokėjimui apdoroti. Mes grąžinsime jums pinigus tuo pačiu mokėjimo būdu, kuris buvo naudojamas atliekant pirminį užsakymą. Jei po šio laiko negavote pinigų, susisiekite su mumis el. paštu info@getbeauty.lt ir mes mielai jums padėsime.