Mano blog‘as

Apie blakstienų laminavimą, blakstienų priauginimą, antakių laminavimą ir antakių korekciją bei dažymą. Jis skirtas tiek profesionaliems meistrams, tiek klientams. Mano tikslas: klientes supažindinti su atliekamos procedūromis, papasakoti plačiau apie jas, kam jos skirtos, kada geriau jų vengti, ko tikėtis atlikus vieną ar kitą procedūrą ir t.t.; Meistrėms suteikti naudingos, papasakoti apie procedūrų niuansus, kaip pasiekti geriausių rezultatų, bei pristatyti geriausias priemones, kokiomis dirbu savo salonuose. Malonaus skaitymo!

kodėl negalima miegoti veidu i pagalvę?

Kodėl negalime miegoti veidu į pagalvę

Kodėl negalima miegoti veidu į pagalvę?
Atliekate techniškai nepriekaištingą blakstienų laminavimo ar priauginimo procedūrą, bet po kurio laiko pas jus ateina klientė su sulaužytom kreivom ar kampuose prakritusiom blakstienom.????

Plačiau »
blakstienu priauginimas klasika

Viskas apie blakstienų priauginimą I dalis Klasikinis priauginimas

Tai kosmetinė procedūra, kuri skirta paryškinti akis, sukurti ilgesnių, storesnių, riestesnių, tankesnių blakstienų efektą. Blakstienų priauginimui naudojamos skirtingos medžiagos, dažniausiai tai ypač aukštos kokybės sintetinis pluoštas bet taip pat gali būti naudojamas ir natūralus pluoštas: audinės ar voverės kailis, ar žmogaus plaukai.

Plačiau »
BLakstienų laminavimas

Blakstienų laminavimas – ką svarbu žinoti žinoti?

Blakstienų laminavimas – tai procedūra, kurios metu blakstienoms suteikiama graži riesta forma, arba jos stipriau pakeliamos nuo šaknų, nudažomos ryškia juoda spalva, kuri išlieka iki 1mėn ir paskutiniai bei svarbiausi žingsniai plaukelių pamaitinimas Vitamin arba Mineral botoksais bei padengimas apsaugine drėkinančia plėvele.

Plačiau »