You are currently viewing Viskas apie blakstienų priauginimą: II dalis Volume priauginimas
volume blakstienu priauginimas

Viskas apie blakstienų priauginimą: II dalis Volume priauginimas

Viskas apie blakstienų priauginimą: II dalis Volume priauginimas

Blakstienų priauginimo technikos

Klasikinis blakstienų priauginimas

Apie šį blakstienų priauginimo būdą rašiau ankstesniame straipsnyje, o dar natūralesnis blakstienų paryškinimas atliekamas blakstienų laminavimo procedūros metu.

Volume blakstienų priauginimas

Ši blakstienų priauginimo technika atsirado Rusijoje. Pagrindinė šios technikos atsiradimo priežastis – tankumo ir ryškumo trūkumas. Moterys, kurių natūralios blakstienos retos nebuvo pilnai patenkintos klasikiniu blakstienų priauginimu, todėl buvo pradėta tobulinti šią procedūrą. Toks blakstienų priauginimo būdas puikiai tinka toms moterims, kurių natūralios blakstienos retos ir nori suteikti joms apimties. Dabar ši blakstienų priauginimo technika viena populiariausių. Volume blakstienių priauginimo būdas skiriasi nuo klasikinio blakstienų priauginimo būdo tuo, kad ant vienos natūralios blakstienos priauginamas kuokštelis itin plonų tobulai išskleistų dirbtinių blakstienų. Specialių technikų pagalba meistras suformuoja kuokštelį ir klijuoja jį ant vienos natūralios blakstienos. Galima priklijuoti nuo 2 iki 6 ypač plonų blakstienų. Volume blakstienų priauginimo technika taip pat vadinama  2D, 3D, 4D, 5D, 6D tai nurodo skaičių, kiek padidės klientės blakstienų apimtis, ir nurodo dirbtinių blakstienų skaičių kuokštelyje. Blakstienos labai plonos, todėl neverta jaudintis, kad jausite nemalonų svorį. Blakstienos labai lengvos, todėl praktiškai net nėra juntama, kad jų daugiau nei priauginant klasikiniu blakstienų priauginimo būdu ir netgi maloniau nešiojasi.

Mega Volume blakstienų priauginimas

Ši technika nuo volume blakstienų priauginimo technikos skiriasi tuo kad kuokštelyje gali būti naudojama nuo 7 iki keliolikos ir netgi keliasdešimt plaukelių. Tai ypač tankus blakstienų priauginimas norinčioms išskirtinio ryškumo ir juodumo blakstienų. Rekomenduojama prisiauginti tik specialios progoms, nes nuolat nešiojant tokias tankias blakstienas galima pakenkti natūralioms blakstienoms

Hibridinis blakstienų priauginimas

Šios blakstienų priauginimo technikos metu yra sumaišomos dvi technikos – klasikinis ir volume blakstienų priauginimas. Toks priauginimo būdas sukurs šiek tiek tankesnį efektą nei klasikinis blakstienų priauginimas, volume priduos tankumo, klasikinis priauginimas tekstūros.

Express arba Party lashes priauginimas

Šios technikos dažniausiai skirtos klientėms, kurios neturi daug laiko ir nori pasigražinti prieš šventę ar renginį. Priauginimas dažniausiai trunka iki 1 valandos, naudojamos Volume technikos ir pagrinde priauginami išoriniai akių kampai, kurie iškart suteikia žvilgsniui išraiškingumo. Deja toks priauginimas skirtas trumpam laikui, nes nėra priauginama ant visų natūralių blakstienų

Spalvotų blakstienų priauginimas

Galima prisiauginti ne tik juodos spalvos, bet ir kitokių spalvų blakstienas. Dabar ypač populiaru priauginime naudoti rudas blakstienas. Dažniausiai tokias renkasi šviesiaplaukės ir puikiai tiks klientėms, kurios mėgsta natūralumą, nėra labai ryškių bruožų ir nenori išsiskirti. O toms kurios nori išsiskirti galima pasiūlyti spalvotas blakstienas. Itin populiari tendencija priauginant juodas blakstienas įmaišyti ir keletą kitokios spalvos blakstienų, pavyzdžiui mėlynas prie mėlynų akių. Tai suteiks išskirtinumo bei žavesio, išryškins akių spalvą ir padės išsiskirti.  

Kurį blakstienų priauginimo būdą pasirinkti?

šį klausimą jums padės atsakyti blakstienų priauginimo meistras. Apibūdinus meistrui kuo tiksliau rezultatą, kurio klientas tikisi, dar geriausiai jei parodytumėte internete rastų darbų pavyzdžių, meistras pasiūlys tinkamiausius priauginimo būdus. Profesionalus meistras taip pat įvertins natūralių blakstienų būklę ir parinks priauginamas blakstienas, bei techniką tinkamiausią klientui, kad nepakenktų natūralioms blakstienoms. Taip pat meistras įvertins akių formą, natūralių blakstienų augimo kryptį ir parinks tinkamiausią stilizavimo, modeliavimo būdą bei parinks tinkamą dirbtinių blakstienų linkį bei ilgį.

Jei nuolat dažote blakstiena tušu ir ne vieną sluoksnį, greičiausiai jums pasiūlys tankesnį Volume priauginimo būdą, jei tušo dažnai nenaudojate arba dažotės labai minimaliai tiks Klasikinis priauginimas arba Volume 2D.

Kiek laiko trunka blakstienų priauginimas?

Tai priklauso nuo meistro įgūdžių bei patirties, taip pat nuo kliento natūralių blakstienų kiekio bei nuo technikos kurią atliks meistras. Klasikinio blakstienų priauginimo technika trunka trumpiau, volume blakstienų priauginimo technika užtrunka ilgiau. Klasikinis priauginimas užtrunka apie 1,5val, Volume apie 2- 2,5val., korekcijos apie 1 ir 1,5val atatinkamai.
Tai labai kruopšti procedūra reikalaujanti tikslumo, preciziškumo ir kantrybės. Jeigu meistras atlieka procedūrą labai greitai, verta būtų suabejoti atlikto darbo kokybe, nekokybiškai atliktas blakstienų priauginimas kenkia natūralioms blakstienoms.

Kiek kainuoja blakstienų priauginimas?

Blakstienų priauginimo kainos Vilniuje svyruoja nuo 30 iki 60eur. Kaina priklauso nuo šalies bei miesto kuriame atliekama procedūra, nuo meistro profesionalumo bei įgūdžių bei nuo pasirinktos technikos. Klasikinis blakstienų priaugimas kainuoja pigiau nuo 30Eur, volume technika nuo 40Eur, taip pat korekcijos kainos mažesnės nei pilno blakstienų priauginimo.

Blakstienų priauginimo korekcija

Kokybiškai atliktas blakstienų priauginimas išsilaiko nuo 3 savaičių iki 1mėnesio. Norint kad vaizdas visuomet būtų tvarkingas rekomenduojama klientams pas meistrą lankytis kas 3-4 savaites atlikti blakstienų priaugino korekciją. Korekcijos metu yra pašalinamos nuaugusios blakstienos ir papildoma naujomis dirbtinėmis blakstienomis.
Taigi blakstienų priauginimas viena populiariausių grožio procedūrų užkariavusi viso pasaulio grožio salonus. Volume priauginimas puikus tuo, kad naudojamos blakstienos yra gerokai plonesnės ir pati kuokštelinė priauginimo techniką leidžia vizualiai ilgesnį laiką džiaugtis gražiu vaizdu iki korekcijos.Tačiau labai svarbu atsakingai pasirinkti savo meistrę, kuri turėtų patirties, nes ši technika sudėtingesnė nei klasikinė. Ir tuomet jūs tikrai galėsite džiaugtis šios nuostabios procedūros privalumais.

 

Parašykite komentarą