You are currently viewing Blakstienų laminavimas – ką svarbu žinoti žinoti?
BLakstienų laminavimas su My Lamination botox

Blakstienų laminavimas – ką svarbu žinoti žinoti?

Šiuo metu viena iš populiariausių procedūrų rinkoje – blakstienų laminavimas. Tai procedūra, kurią jau senokai spėjo pamėgti dauguma moterų, nes ji gerokai palengvina kasdieninio makiažo eigą arba, kurios dėka galima visiškai atsisakyti dažyti blakstienas tušu ir gražiomis, riestomis ir ilgomis blakstienomis džiaugtis iki 1,5-2mėn.

KAS GI YRA TAS BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS?

Blakstienų laminavimas – tai procedūra, kurios metu blakstienoms suteikiama graži riesta forma, arba jos stipriau pakeliamos nuo šaknų, nudažomos ryškia juoda spalva, kuri išlieka iki 1mėn ir paskutiniai bei svarbiausi žingsniai plaukelių pamaitinimas Vitamin arba Mineral botoksais bei padengimas apsaugine drėkinančia plėvele.

KO TIKĖTIS PO ŠIOS PROCEDŪROS?

Atlikus blakstienų laminavimą apytiksliai šešias aštuonias savaites galėsite džiaugtis ilgomis ryškiomis ir riestomis blakstienomis. Blakstienos atrodys sveikesnės, ilgesnės ir ryškesnės, nes bus nudažytos maitinančiais ir tausojančiais My Lamination dažais. Laminavimo pagalba suformuojamas tvarkingas blakstienų linkis. Jeigu jūsų blakstienos plonos – laminavimo dėka dėl naudojamų My Lamination Vitamin ir Mineral botox maitinančių ir stiprinančių medžiagų, pastorės plaukelių skersmuo, taip tai skatins jų augimą, nes šios veikliosios medžiagos įsitvirtins plaukeliuose ir juose stimuliuos iki mėnesio laiko.

Kam ši procedūra skirta?

Blakstienų laminavimas jums tiks jeigu:

 

  • Turite tiesias blakstienas;
  • Blakstienos auga žemyn;
  • Nemėgstate dažytis tušu;
  • Nenorite blakstienų priauginimo;
  • Jūsų vokai užkritę;
  • Jūsų blakstienos auga žemyn, bet planuojate jas prisiauginti;
  • Galimas netgi vyriškas blakstienų laminavimas

Pasiruošimas blakstienų laminavimui ir priežiūra po procedūros.

Kaip blakstienų ir antakių meistrė kviečiu atvykti į studiją blakstienų nepasidažius, kadangi viską vis tiek reikės nuvalyti.
Jei turite likusių priaugintų blakstienų, informuokite mane iš anksto, nes tam reikės šiek tiek papildomo laiko joms nuimti.

Jeigu neseniai buvo atlikta mikropigmentacijos ar vokų plastikos procedūra, būtinai palaukite kol vokų zona sugis ir tik tada atvykite blakstienų laminavimui, tas pats galioja jeigu vokų zonoje oda sudirgusi arba pažeista.

Jeigu esate alergiška kosmetinėms priemonėms – būtinai įspėkite meistrą. Taip pat galima susitarti iš anksto ir paprašyti atlikti odos alerginį testą, kad būtų išvengta nemalonių netikėtumų procedūros atlikimo dieną.

Po procedūros rekomenduojama pirmas porą valandų blakstienų nešlapinti, netrinti pirštais (pašukuoti šepetėliu galima!), nesilankyti pirtyje, baseine.

Po procedūros meistras ant plaukelių užteps maitinantį ir apsaugantį gelį. jeigu norite ir namuose palaikyti sveiką plaukelių būklę ir skatinti jų augimą, BŪTINAI naudokite specialų Vitamin arba Mineral blakstienų ir antakių serumą.

Tikrai nepasigailėsite!

Parašykite komentarą