You are currently viewing Antakių laminavimas – ką svarbu žinoti žinoti?
antakių laminavimas my lamination

Antakių laminavimas – ką svarbu žinoti žinoti?

Tai procedūra skirta suvaldyti antakių plaukelius, priduoti jiems apimties ir ryškumo, netgi kartais nenaudojant dažų. Po šios procedūros klientė galės iki pusantro mėnesio pamiršti naudoti antakių fiksavimo priemones ir džiaugtis švelniais ir paklusniais plaukeliais.

Kokias problemas sprendžia antakių laminavimo procedūra arba kam ji tinka?

 • Antakių asimetrija
 • Nepaklusnūs kieti plaukeliai
 • Netaisyklingas augimas
 • Randelis antakių zonoje
 • Kirpti plaukeliai
 • „Liūdni antakiai“
 • Plaukelių trūkumas antakių viršuje
 • Reti antakiai

Taip pat antakių laminavimo procedūra gali būti ir dalinė, nes jei pvz. antakio priekyje plaukeliai auga į viršų kaip antenos (kirpti plaukelių aš nerekomenduoju), laminavimą galima taikyti tik šiai sričiai.

Jei matosi gana ryški antakių asimetrija, laminuojant galima ją sumažinti, išdėstant plaukelius atitinkamai.

Jei jūs nuolatos naudojate antakių fiksavimo priemones, – sugaištate nemažai laiko, taip pat stipriai sausinate plaukelius, antakių laminavimas jums būtų puiki išeitis.

Jei jūsų antakiai auga netaisyklingai, kaip pvz. sūkuriais arba „liūdna“ forma laminavimas juos padės suvaldyti ir sustatyti į pageidaujamą formą.

Kadangi aš esu prieš antakių kirpimą, nes tai pakeičia plauko augimo kryptį ir struktūrą, laminavimas padės jums juos priglausti prie odos kol jie ataugs.

Kada nerekomenduojama atlikti antakių laminavimo procedūros?

 • Kai plaukelių trūksta antakių apačioje.
 • Jei plaukelių trūksta viršuje, tačiau užtenka aplink esančių ilgio jiems uždengti, turite žinoti, jog vistiek teks toje vietoj juos padažyti šešėliais arba pieštuku.
 • Jei yra pažeista oda (dermatitas, psoriazė, acne, dehidratuota oda ir pnš)
 • Jei neseniai daryta antakių mikropigmentacija, bent 3 savaitės turėtų praeiti po procedūros.
 • Nėščioms bei žindančioms.
 • Jei antakių plaukeliai labai reti arba išsausėję.
 • Jei turite alergiją priemonėms.

Ko tikėtis po šios procedūros?

Atlikus antakių laminavimą maždaug šešias savaites galėsite džiaugtis paklusnesniais antakių plaukeliais. Antakiai atrodys sveikesni, vešlesni. Laminavimo pagalba suformuojamas tvarkinga antakių forma. Jeigu jūsų antakiai ploni – laminavimo dėka galima išgauti platesnių antakių formą. Svarbu nepamiršti, jog po antakių laminavimo plaukeliai nebus “priklijuoti” prie odos. Jau kitą dieną atsibudus ar prausiant veidą galite pastebėti jog plaukeliai pakrypę į skirtingas puses – tai visiškai normalu, tereikės lengvai perbraukti antakius šepetėliu ir plaukeliais vėl bus savo vietoje. Antakių laminavimas atliekamas kartu su antakių korekcija bei dažymu, tokiu būdu išgaunami itin tvarkingos ir gražios formos antakiai.

Pasiruošimas laminavimui ir priežiūra po procedūros

Rekomenduoju procedūrai atvykti nepasidažius, nes makiažą aplink antakių zoną teks nuvalyti.
Jeigu dažėte antakius Henna (Chna) dažais, rekomenduojama palaukti apie 4 savaites, kadangi Henna yra linkusi plaukelį sausinti, tad palaukus ilgiau išvengsite plaukelių išsausėjimo ir pažeidimo.
Jeigu neseniai buvo atlikta mikropigmentacijos procedūra, būtinai palaukite kol antakių zona sugis ir tik tada atvykite antakių laminavimui apie ( apie 4 savaites), tas pats galioja jeigu antakių zonoje oda sudirgusi arba pažeista.
Jeigu esate alergiška kosmetinėms priemonėms – būtinai įspėkite meistrą. Taip pat galima susitarti iš anksto ir paprašyti atlikti odos dirginimo/alerginį testą, kad būtų išvengta nemalonių netikėtumų procedūros atlikimo dieną.
Po procedūros rekomenduojama pirmas kelias valandas antakių plaukelių nešlapinti, netrinti pirštais (pašukuoti šepetėliu galima!), nesilankyti pirtyje.
Po procedūros meistras ant plaukelių užteps maitinantį ir apsaugantį serumą. Tačiau aš, kaip blakstienų ir antakių meistrė rekomenduoju nepamiršti antakiai ir blakstienomis rūpintis ir namuose, naudoti tam skirtus serumus ( Vitamin serum home arba Mineral serum home). Ir pažadu jums, džiaugsitės tvarkingais ir sveikais antakiais! 😉