Jūsų sveikatingumo kelionė prasideda čia.

Atraskite, ką jūsų kūnas bando jums pasakyti per 90 sekundžių!

Paprasta naudoti.jpg

Paprasta naudoti

Tiesiog nusišlapinkite ant juostelės ir nuskanuokite į Vivoo programą, kad gautumėte rezultatus. Tai taip paprasta.

Pagrįsta moksliniu pagrindu.jpg

Pagrįsta moksliniu pagrindu

„Vivoo“ informaciją rengia registruoti dietologai ir jie remiasi dirbtiniu intelektu nuolatiniam tobulėjimui.

Greiti rezultatai.jpg

Greiti rezultatai

Išvyniokite, nusišlapinkite ir nuskanuokite. Užtrunka tik 90 sekundžių, kad gautumėte rezultatus bet kada ir bet kur.

personalizuotas

Suasmenintas

Jūsų testo rezultatai parodo, kokios mitybos reikia jūsų kūnui, naudojant šlapimo analizę. Vivoo yra pritaikytas jūsų kūno poreikiams.

Šlapimo tyrimas patogiai namuose!

Į JŪS orientuota sveikatingumo platforma

Laikas įsiklausyti į savo kūno balsą! Jūsų geriausias sveikatos vadovas vienoje programoje, po ranka.

Kaip naudoti Vivoo?

Sąžininga, paprasta kainodora!

Sveikata turi būti prieinama visiems! Įsipareigokite tik tiek, kiek norite.
Galite įsigyti jums tinkamą planą

Vivoo sveikatingumo testas

Atraskite į JŪS orientuotą sveikatingumo programą ir šlapimo tyrimą namuose! Patikrinkite savo kūno būklę pagal 9 parametrus per 90 sekundžių ir gaukite veiksmingų patarimų, kuriuos parengs dietologai ir mitybos specialistai

Nuolaida 7%
Nuolaida 10%

Išgirskite tai iš ekspertų!

Man patinka, kaip „Vivoo“ sutrumpina rezultatų laukimo laiką ir padeda lengviau siekti savo sveikatingumo tikslų. Jie leidžia lengviau nei bet kada vietoje pakoreguoti mitybą ir papildus! „Vivoo“ keičia žaidimą, kai kalbama apie sveikatingumo stebėjimą, ir tai yra kažkas, ką aš rekomenduoju visiems – kantriems ar ne – kad padėtų kuo geriau išnaudoti savo sveikatingumo kelionę.
Dr. Will Cole
Funkcinės medicinos specialistas
Man patinka naudoti Vivoo šlapimo tyrimus, nes jie padeda man geriau pasirinkti kasdienę mitybą. Aš taip pat naudoju juos, kad pagerinčiau hidrataciją, druskos, mineralų ir vitaminų suvartojimą. Viskas iš mano namų komforto!
Dr. Jamesas DiNicolantonio
Širdies ir kraujagyslių sistemos tyrinėtojas ir farmacijos mokslų daktaras
„Vivoo“ siūlo kasdienę paramą ir motyvaciją, kad galėtumėte išgerti papildomą stiklinę vandens arba pasirinkti žalią kokteilį, o ne soda. Mums VISIEMS reikia paramos sistemos. Kaip profesionalus dietologas, esu dėkingas, kad „Vivoo“ gali stebėti tiek mano, tiek mano pacientų sveikatą
Melisa Karabeyoğlu
Registruota dietologė dietologė
Mes visi siekiame optimalios savijautos, tačiau kartais reikia objektyviai įvertinti savo pastangas! Štai kodėl aš myliu Vivoo! Galimybė įvertinti mano pažangą sveikatingumo kelionėje, kuri yra ne tik paprasta, bet ir patogi bei prieinama – tai daro šią testavimo sistemą žaidimo keitikliu
Dr. Dona Mazzola
Farmacijos mokslų daktaras

Turite klausimų?

Štai keli dažniausiai mūsų bendruomenės užduodami klausimai.

Vivoo yra inovatyvus šlapimo tyrimas atliekamas namuose ir mobilioji aplikacija, kuri suteikia galimybę kontroliuoti savo kūno sveikatą! Vos per 90 sekundžių Vivoo šlapimo tyrimas leidžia patikrinti 9 sveikatos parametrus: vitaminą C, magnį, kalcį, natrią, oksidacinį stresą, pH, vandenį, ketonus ir baltymus.

Štai kodėl „Vivoo App“ ir šlapimo tyrimas yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems pagerinti savo savijautą:

  • Individualūs sveikatingumo patarimai: „Vivoo“ supranta, kad kiekvieno kūnas yra unikalus, todėl dalijamės asmeniniais patarimais, pritaikytais jūsų individualiems poreikiams. Atlikę Vivoo testą, suprasite konkrečius savo kūno poreikius ir galėsite įgyvendinti patarimus, atitinkančius jūsų gyvenimo būdą ir tikslus.
  • Lengva naudoti programa: patogi „Vivoo“ programa leidžia lengvai patikrinti pažangą siekiant savo sveikatingumo tikslų. Tiesiog nuskaitykite testo juostelę į programą ir iškart gausite duomenis apie šlapimą.

Testavimas patogiai namuose: galite atlikti testą namuose arba bet kur, kur jums patogiausia, todėl labai lengva išlaikyti gerą savijautą, kad ir kur eitumėte.

Atsisiųskite nemokamą „Vivoo“ programą
Visai paprasta pradėti naudotis „Vivoo“ programa! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti ir užsiregistruoti programėlę prieš atlikdami pirmąjį testą!

Šlapintis ant juostelės
Atidarykite produkto maišelį ir pasišlapinkite ant visų Vivoo šlapimo tyrimo juostelės spalvotų langelių srauto viduryje. Nešlapinkite ant juostelės ilgiau nei 2-3 sekundes.

Nuskaitykite juostelę
Baigę paleiskite laikmatį programoje. Pasibaigus laikui nuskaitykite juostelę į „Vivoo“ programą, kad gautumėte rezultatus.
Gaukite patarimų ir balų
Vos per 90 sekundžių gausite duomenis apie savo kūną realiuoju laiku ir naudingus mitybos bei gyvenimo būdo patarimus, atitinkančius jūsų poreikius!

 

Tai taip paprasta!

Naudodami Vivoo šlapimo testą galite patikrinti savo savijautą pagal 9 sveikatos parametrus: vitaminą C, magnį, kalcį, natrią, oksidacinį stresą, pH, hidrataciją, ketonus ir baltymus. Štai priežastys, kodėl šie parametrai yra svarbūs jūsų sveikatai:

Ketonai: nors ketonų šlapime nėra tikimasi sutikti, tai gali būti ypač naudinga, jei laikotės ketogeninės dietos, nes galite lengvai patikrinti, ar nesergate ketoze.
Vitaminas C: Vitaminas C atlieka svarbų vaidmenį atliekant įvairias esmines kūno funkcijas, įskaitant imuninės sistemos palaikymą ir laisvųjų radikalų neutralizavimą.
Kalcis: kalcis yra labai svarbus kūno elektrolitas, skatinantis bendrą gerovę ir palaikantis esmines fiziologines funkcijas, tokias kaip raumenų susitraukimai.
Magnis: Magnis skatina bendrą sveikatą ir gerovę, reguliuodamas imuninės sistemos funkcijas, palengvindamas nervų perdavimą ir palaikydamas energijos gamybą.
Vanduo: Išlikti hidratuotas yra labai svarbus norint išlaikyti optimalią gerovę, nes jis leidžia jūsų kūnui veikti efektyviai.
Oksidacinis stresas: Oksidacinis stresas atsiranda, kai sutrinka laisvųjų radikalų ir antioksidantų pusiausvyra, o tai ilgainiui gali prisidėti prie įvairių lėtinių ligų išsivystymo.
Natris: palaiko normalią skysčių pusiausvyrą ir palaiko daugybę kūno funkcijų, įskaitant tinkamą nervų ir raumenų sistemų funkcionavimą.
Baltymai: nors baltymų paprastai nėra šlapime, kai kurios sąlygos, tokios kaip dehidratacija ir emocinis stresas, gali sukelti jų nutekėjimą į šlapimą.
pH: šlapimo pH lygio patikrinimas leidžia suprasti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą jūsų mityboje, kad galėtumėte priimti labiau pagrįstus mitybos sprendimus.

Niekada nėra netinkamo laiko atlikti Vivoo šlapimo tyrimą. Vivoo nėra diagnostikos įrankis, todėl galite tikrinti bet kuriuo paros metu. Be to, mes siūlome atlikti testą antrą kartą šlapinantis po pabudimo. Jei reguliariai atliekate Vivoo testus, rekomenduojame atlikti testą kiekvieną savaitę maždaug tuo pačiu paros metu, kad rezultatai būtų nuosekliausi ir būtų stebima.

Rekomenduojame kartą per savaitę atlikti Vivoo testą, kad patikrintumėte ir stebėtumėte savo sveikatą. Tačiau, jei norite, galite jį naudoti dažniau. Viskas priklauso nuo tavęs!

„Vivoo“ atsižvelgia į visą asmeninę informaciją, kurią bendrinate su mumis, kai registruojatės naudoti programėlę apie jūsų bendrą sveikatą, mitybos nuostatas ir gyvenimo būdą. Štai kodėl kiekvieną kartą, kai atliekate naują testą, galime pasidalinti suasmenintais mitybos ir gyvenimo būdo patarimais, kurie jums tinka.

Visus patarimus, kuriuos gaunate apie Vivoo, apgalvotai parengė mūsų patyrusių dietologų ir mitybos specialistų komanda.